Koruma yok.. Düşünün ülkenin cumhurbaşkanı olmasını geçtim kurucusunun yanında mayoylasınız. belki bu şekilde ayak üstü de olsa sohbet ediyorsun. Bu nasıl bir güzellik? Nasıl bir olmuşluk. Atam yerin dolmaz ben iki tane arkadaşı zor edinirim, adam milyonlarca can dostu edinmiş. Adam; şık, havalı, zekaysa zeka, yakışıklı, danstan içkiden anlar, yabancı dil şu bu her türlü salon adamlığını da biliyor, köyü de biliyor, çatır çatır dünyanın en iyi komutanı olmayı da biliyor. ve tevazuya bakınız.. şu resimdeki huzura ve sevgiye bakınız. ışığa döner gibi dönmüş insanlar Atatürk’e. Ata’da öyle bir iç huzuru ve güven var ki, arkasını bile dönebilir herkese çünkü sevmeyeni yok, o da biliyor.

Bugüne dönersek (dönmesek mi?) Şu anki Cumhurbaşkanının, bu derece yakınına, hem de kadın başınıza, üstelik de mayoyla (Allah muhafaza) yaklaşmayı hayal edebilir misiniz? onu geçtim, insanlara korumasız arkasını, sırtını döner mi? Bir de deniz suyu sıcak mı diye insanların önünde yere eğilecek.. Milyarlık ayakkabıları ıslatacak. Su sıcaksa, haşa belki denize bile girecek. mayo! yok artık. Olacak şey var olmayacak şey!

Olmasında zaten.. Florya sahilde dikine mimariye az kaldı. malum inşaatçı zihniyetin Ataköy sahilinden sonraki hedefi burası olacaktı.

Bakınız Ataköy Sahile;

Paylaşmaya Nedersin?